Sarri bijt terug: zestal moet opkrassen bij Juventus

door
Sarri bijt terug: zestal moet opkrassen bij Juventus

Het vernieuwde Juventus staat nog niet helemaal op punt. De Italiaanse kampioen verloor dit weekend in een oefenwedstrijd met 2-1 van Atletico Madrid. Achteraf kwam er bijzonder veel kritiek vanuit eigen land, maar nieuwe coach Maurizio Sarri bijt meteen van zich af.


Op een persbabbel liet de coach onder meer verstaan dat de kritiek op het transferbeleid niet correct is. "Ik verbaas me soms als ik jullie kranten lees. Jullie hebben het continu over Sarri's keuzes en de keuzes van technisch directeur Fabio Paratici, maar hebben jullie de selectie van Juventus al eens bekeken? We moeten zes spelers laten gaan om een passende Champions League-lijst in te kunnen leveren. Daar lees ik nergens iets over, maar dat is wel cruciaal. Anders slaan de keuzes van mij en Fabio nergens op", werd hij geciteerd door VI.

Sarri windt er dan ook geen doekjes rond: de Oude Dame moet deze zomer zeker nog zes spelers van de hand doen. "We moeten deze situatie als club oplossen. Daarbij gaat het niet altijd om de keuzes van de trainer of de directie. We moeten zes spelers kwijt en dat maakt het heel lastig voor mij. Het worden nog twintig heel drukke dagen voor ons op de transfermarkt. Het is een belachelijke situatie, want we moeten spelers van een heel hoog niveau laten gaan."

JOUW MENING TELT:
Vond u Sarri een goede keuze van Juventus?

Meest recent

Done deal: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

36
36
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

71
71
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

24
24
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

337
337
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

80
80
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

266
266
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

41
41
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

57
57
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

415
415
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

93
93
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

87
87
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

610
610
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

182
182
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

269
269
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

256
256
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

194
194
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

68
68
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

200
200
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

612
612
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

548
548
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

270
270
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

624
624
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1616
1616
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

109
109

Meer sportnieuws