EA kondigt enorme veranderingen aan in 'Career Mode' FIFA 20

door
EA kondigt enorme veranderingen aan in 'Career Mode' FIFA 20

Nog ongeveer een anderhalve maand en EA Sports brengt de nieuwste versie van de voetbalgame FIFA. En in vergelijking met de vorige versie zijn er toch een aantal belangrijke nieuwigheden toegevoegd. Zo is het onder meer uitkijken naar de nieuwe spelversie VOLTA, maar ook de liefhebbers van 'Career Mode' zullen hun hart kunnen ophalen.


In 'Career Mode' kan je een volledige loopbaan als manager/trainer of speler uitbouwen. De speler-versie is relatief nieuw, de manager-versie is al jaren een klassieker in het spel en blijft ook het populairst. Maar de afgelopen twee jaar werd er amper aan deze modus gesleuteld. Daar is nu echter verandering in gekomen. Op de eigen website laat EA weten dat het rekening heeft gehouden met de opmerkingen van de gamers en dat er verschillende features zijn toegevoegd om 'Career Mode' nog realistischer te maken.

Zo worden persconferenties voor en na de match nog belangrijker. De antwoorden die je als coach daarin geeft, hebben nu wel degelijk een effect op het moraal van je team en creëren zelfs een bepaalde sfeer rond de wedstrijd. Daarnaast wordt het ook mogelijk om persoonlijke interactie te hebben met je spelers. Die interactie heeft een invloed op hun moraal, wat dan weer de (tijdelijke) rating van de spelers beïnvloed.

Daarnaast wordt het ook mogelijk om het uiterlijk van je manager/coach aan te passen. Waar men tot dusver kon kiezen tussen een beperkt aantal personages, heb je nu volledige controle over hoe je avatar er zal uit zijn. Zelfs vrouwelijke trainers zijn een optie.

Bovendien werden ook enkele zaken aangepast. Zo wordt de waarde van je spelers afhankelijk van de gebeurtenissen op de transfermarkt. Jonge spelers om te scouten worden ook realistischer en nog veel meer. Het is uiteraard wachten op de definitieve versie, maar we durven nu al te voorspellen dat de 'Career Mode' op FIFA 20 de meest realistische ooit wordt tot dusver.

LEES OOK: Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

Speel jij graag 'Career Mode' op FIFA 20?

Meest recent

'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

12
12
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

52
52
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

118
118
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

32
32
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

82
82
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

62
62
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

73
73
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

68
68
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

62
62
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

418
418
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

375
375
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

67
67
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

206
206
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

245
245
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

71
71
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

171
171
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

411
411
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

509
509
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

419
419
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

60
60
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

368
368

Meer sportnieuws