EA kondigt enorme veranderingen aan in 'Career Mode' FIFA 20

1546 stemmen
EA kondigt enorme veranderingen aan in 'Career Mode' FIFA 20

Nog ongeveer een anderhalve maand en EA Sports brengt de nieuwste versie van de voetbalgame FIFA. En in vergelijking met de vorige versie zijn er toch een aantal belangrijke nieuwigheden toegevoegd. Zo is het onder meer uitkijken naar de nieuwe spelversie VOLTA, maar ook de liefhebbers van 'Career Mode' zullen hun hart kunnen ophalen.


In 'Career Mode' kan je een volledige loopbaan als manager/trainer of speler uitbouwen. De speler-versie is relatief nieuw, de manager-versie is al jaren een klassieker in het spel en blijft ook het populairst. Maar de afgelopen twee jaar werd er amper aan deze modus gesleuteld. Daar is nu echter verandering in gekomen. Op de eigen website laat EA weten dat het rekening heeft gehouden met de opmerkingen van de gamers en dat er verschillende features zijn toegevoegd om 'Career Mode' nog realistischer te maken.

Zo worden persconferenties voor en na de match nog belangrijker. De antwoorden die je als coach daarin geeft, hebben nu wel degelijk een effect op het moraal van je team en creëren zelfs een bepaalde sfeer rond de wedstrijd. Daarnaast wordt het ook mogelijk om persoonlijke interactie te hebben met je spelers. Die interactie heeft een invloed op hun moraal, wat dan weer de (tijdelijke) rating van de spelers beïnvloed.

Daarnaast wordt het ook mogelijk om het uiterlijk van je manager/coach aan te passen. Waar men tot dusver kon kiezen tussen een beperkt aantal personages, heb je nu volledige controle over hoe je avatar er zal uit zijn. Zelfs vrouwelijke trainers zijn een optie.

Bovendien werden ook enkele zaken aangepast. Zo wordt de waarde van je spelers afhankelijk van de gebeurtenissen op de transfermarkt. Jonge spelers om te scouten worden ook realistischer en nog veel meer. Het is uiteraard wachten op de definitieve versie, maar we durven nu al te voorspellen dat de 'Career Mode' op FIFA 20 de meest realistische ooit wordt tot dusver.

LEES OOK: 'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Speel jij graag 'Career Mode' op FIFA 20?

Meest recent

AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

0
0
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

67
67
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

114
114
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

14
14
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

683
683
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

25
25
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

28
28
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

65
65
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

306
306
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

113
113
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

126
126
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

52
52
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

89
89
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

58
58
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

55
55
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

222
222
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

139
139
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

117
117
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

292
292
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

187
187
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

38
38

Meer sportnieuws