Tottenham Hotspur liet de voorbije mercato's gewoonweg aan zich voorbij gaan, maar daar komt deze zomer verandering in. De Spurs verbraken hun clubrecord al voor de komst van Tanguy Ndombele en willen daags voor de Engelse deadline opnieuw zwaar toeslaan. Zo zouden Philippe Coutinho én Paulo Dybala op komst zijn.
Dinsdag geraakte al bekend dat de Spurs een akkoord zouden hebben gevonden met Juventus over de komst van Dybala, de club moet er wel nog uit geraken met de speler zelf. Maar ook Philippe Coutinho gaat dus mogelijk aan de slag bij de Londense club. Volgens The Times hebben de Spurs een officieel neergelegd bij FC Barcelona. Het gaat om een huurtransfer voor de rest van het seizoen, maar gratis is een deal zeker niet. De Catalanen willen minstens 23 miljoen euro verdienen aan een dergelijk traject.
Arsenal werd dinsdag genoemd, maar zou alweer zijn afgehaakt en nu zou Tottenham de beste papieren bezitten. Manager Maurizio Pochettino werkte bij Espanyol al samen met de Braziliaan en door het mogelijke vertrek van Christian Eriksen kan de club een dergelijke impuls goed gebruiken. Haast is wel gebaat, Engelse ploegen mogen maar tot donderdag 18u spelers aantrekken.
UPDATE 15u45
Volgens
talkSPORT heeft Philippe Coutinho geen trek in een overstap naar de Spurs. De Braziliaan van Barcelona kon op huurbasis aan de slag in Londen, maar past dus voor dat aanbod.
UPDATE 08/08
Coutinho was woensdagnacht een opvallende afwezige in de selectie van Barcelona voor de vriendschappelijke wedstrijd tegen AS Roma en dat deed de speculatie over een mogelijke
transfer naar Arsenal of Tottenham weer serieus toenemen. Maar volgens
talkSPORT mogen die speculaties alweer de prullenmand in, want Coutinho zou maar op één voorwaarde naar de Premier League willen terugkeren. Enkel als Liverpool zich meldt, zou hij een terugkeer naar Engeland zien zitten. Aangezien de Reds momenteel geen plannen hebben om Coutinho terug te halen, lijkt hij dus gewoon bij Barça te zullen blijven.
LEES OOK:
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”