Nicklas Bendtner ziet het best zitten om terug te keren in de Premier League. Tottenham Hotspur is dan een kandidaat om zijn nieuwe werkgever te worden, ondanks een verleden bij aartsrivaal Arsenal.
De 24-jarige Deen speelde vorig seizoen op huurbasis voor Sunderland en dit seizoen is hij op huurbasis actief voor Juventus. Officieel is hij nog eigendom van Arsenal, maar de kans dat Bendtner ooit nog te zien is in het shirt van The Gunners is niet heel erg groot. Een overstap naar Tottenham is niet meteen uitgesloten. "In de historie zijn voldoende voorbeelden op te noemen van spelers die een
transfer maken naar een rivaliserende club en ik sluit geen clubs uit", aldus Bendtner tegen het Deense medium
Bold.dk.
"Het is misschien niet de beste oplossing, maar als het project gelijk is aan mijn ambitie ben ik geïnteresseerd. Ik heb nog altijd een goede relatie met Londen, de stad die ik heel erg lief heb. Ik heb daar veel vrienden en er is veel moois in Londen, dus ik zou een terugkeer niet uitsluiten", aldus Bendtner.
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co