Bayern moet excuses aanbieden bij City: "Heb met Guardiola gebeld"

door
Bayern moet excuses aanbieden bij City:

Bayern München wil deze zomer nog extra kwaliteit toevoegen aan de aanvalslinie en mikt daarbij vooral op de diensten van Leroy Sané. Coach Niko Kovac liet afgelopen weekend zelfs verstaan dat hij er vanuit gaat dat de komst van de Manchester City-winger weldra in orde komt. Maar die uitspraak komt hem nu duur te staan.


Sané ligt immers nog steeds onder contract bij City en de Engelse kampioen wil hem voorlopig niet laten gaan. Sterke man Karl Heinz Rummenige fluit zijn trainer dan ook terug. "Die uitspraken zijn mij niet bevallen. Dat heb ik ook duidelijk aangegeven. We hebben een zeer goede relatie met Manchester City en wij moeten de contracten van spelers bij andere clubs respecteren. Dat is niet alleen iets dat wij belangrijk vinden; het is ook een vereiste van de FIFA", klonk het bij BILD.

Kovac zelf beseft inmiddels dat hij voor zijn beurt heeft gesproken en nam zelfs al contact op om zich te excuseren. "Ik heb Pep Guardiola gebeld en heb mijn excuses aangeboden. Ik weet dat Sané bij Manchester City onder contract staat. Ik moet ook mijn excuses aanbieden bij de club. De volgende keer zal ik me inhouden."

LEES OOK: Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

🔥 Wat iedereen nu leest

Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat
Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'

Vindt u dat excuses nodig waren in dit geval?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

150
150
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

78
78
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

127
127
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

468
468
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

99
99
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

268
268
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

377
377
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

238
238
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

228
228
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

189
189
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

572
572
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

143
143
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

275
275
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

748
748
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

211
211
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

288
288
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

294
294
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

146
146
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1756
1756
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

101
101

Meer sportnieuws