'Club Brugge gaat opnieuw voor uitgaande miljoenentransfer'

door
'Club Brugge gaat opnieuw voor uitgaande miljoenentransfer'

De competitieopener in Beveren verliep dan wel veelbelovend, Club Brugge is daarom nog niet klaar met het sleutelwerk aan zijn spelersgroep. Maandag werd Percy Tau officieel voorgesteld, er is echter nog meer versterking op komst. En ook aan uitgaande zijde staat nog één ander op til.


Door de komst van verschillende aanwinsten, lijken bepaalde spelers immers overbodig geworden. Voor de spitspositie is Kaveh Rezaei bijvoorbeeld in de pikorde gezakt tot achter David Okereke, Loïs Openda en Jelle Vossen. Indien de Iraniër veel minuten wil maken na een matig vorige seizoen, zal dat wellicht enkel elders lukken. Volgens Het Laatste Nieuws zou ook Luan Peres hebben aangegeven dat hij liever wil vertrekken met oog op meer speelkansen. En wat dan met Dion Cools, Jordi Vanlerberghe, Noah Fadiga, Cyril Ngonge, ... ?

Maar Blauw-Zwart wil niet enkel overbodige spelers slijten, ook een uitgaande toptransfer zit er zeker nog in. Emmanuel Dennis zou bij een goed bod kunnen beschikken, maar zou nu toch willen blijven om onder de vleugels van Philippe Clement verder te groeien. En dus wordt vooral naar Arnaut Danjuma gekeken.

Die droomt van een stap hogerop en Club zou willen meewerken mits een transfersom die tegen de 15 miljoen euro aanleunt. Gezien zijn zware blessure van vorig seizoen en matige voorbereiding, toont echter nog geen enkele club zich bereid om daar aan te voldoen. Toch blijft het volgens HLN de verwachting dat Danjuma deze zomer nog vertrekt.

LEES OOK: “Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Als Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

3
3
Standard Luik compleet afgemaakt: elf spelers gebuisd

Standard Luik kreeg tegen KAA Gent een pak voor de broek. De Rouches verloren met 4-0 en het oordeel ...

30
30
Yamal blijft Real uitdagen voor Clasico: alarm in Spanje

De Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. Thibaut Courtois was ...

23
23
Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Felice Mazzu is de nieuwe hoofdtrainer van Oud-Heverlee Leuven, dat maakte de club op de ...

69
69
“Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Royal Antwerp FC staat plots in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. Zondag staat de topper ...

88
88
Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Kevin De Bruyne zette Napoli op weg naar een overwinning tegen Internazionale, maar de middenvelder ...

143
143
'Druk neemt stevig toe: Anderlecht beslist over Hasi'

RSC Anderlecht lijkt ook dit seizoen absoluut geen aanspraak te kunnen maken op een prijs. Een ...

305
305
‘Drama in Club Brugge: Ordóñez-soap barst weer los’

Club Brugge is op weg naar een nieuwe transfersoap rond Joël Ordóñez. Liverpool ...

296
296
Grote zorgen bij Standard: Fossey luidt alarmbel

Standard speelde een bijzonder slechte wedstrijd op het veld van AA Gent. Ze verloren kansloos met ...

139
139
RSCA slaat toe: gouden zet voorbode voor nieuwe wind?

RSC Anderlecht wil Jean Kindermans terughalen naar Neerpede. Marc Coucke wil daarmee voor ...

417
417
Feyenoord richting top dankzij straffe Belgische bijdrage

In Nederland staat de topper tussen Feyenoord en PSV op het programma. Ajax lijkt dit jaar niet mee ...

43
43
Barça razend: schokkende reden achter 'Courtois-haat'

Barça kookt, en de reden is pijnlijk simpel: net op het beslissende moment staat Thibaut ...

141
141
Club Brugge gooit 14 miljoen in prullenbak: transfers op komst

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, vooral in aanvallend opzicht. De ...

829
829
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

26
26
Dream Team Real en Barça: 'njet' voor man van 180 miljoen

Het is weer een hoogdag in Spanje. In Bernabeu vindt vandaag de topper tussen Real Madrid en FC ...

117
117
Gesprek met Alderweireld: "Of ik wil terugkeren?"

Royal Antwerp FC staat vandaag voor een belangrijk duel tegen Club Brugge. Een match waarin er toch ...

289
289
Niet Hazard maar dit is hét probleem van Anderlecht

Thorgan Hazard kreeg na de nederlaag tegen Sporting Charleroi de volle laag. Niet helemaal terecht ...

263
263
Euvrard slaat mea culpa na keiharde pandoering

Er komt dit seizoen maar geen regelmaat in de prestaties van Standard. De Rouches konden zaterdag de ...

328
328
Extra wapen voor AA Gent: "Zo'n gevoel nog nooit gehad"

Er viel zaterdagavond heel wat te vieren voor AA Gent. De Buffalo's hadden grote feestelijkheden ...

226
226
Slotmachine blijft sputteren: Liverpool wéér onderuit

Liverpool lijkt zijn aura van vorig seizoen helemaal kwijt te zijn. Het leed zaterdagavond al zijn ...

80
80
Hoop bij OHL: "Misschien het punt van de ommekeer"

Het zijn voor OH Leuven woelige weken geweest, met tegenvallende resultaten en het totaal ...

37
37
AA Gent luistert jubileumavond op met klinkende zege

AA Gent vierde zaterdagavond uitgebreid zijn 125-jarige jubileum en dat heeft het uiteindelijk in ...

87
87
Meunier greep deze zomer naast droomtransfer

Op zijn 34ste kan Thomas Meunier al terugblikken op een mooie carrière. Vanuit de lagere ...

100
100
Beveren wint weer, Club Luik sluipt top drie binnen

Er stonden zaterdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Leider ...

85
85
'Dramatische diagnose voor De Bruyne'

Na de pandoering van eerder deze week in de Champions League op PSV heeft Napoli zich zaterdag ...

652
652

Meer sportnieuws