'Club Brugge heeft weer beet: volgende aanwinst legt medische testen af'

door
'Club Brugge heeft weer beet: volgende aanwinst legt medische testen af'

Club Brugge is met een verdiende 1-3-zege op Waasland-Beveren aan het nieuwe seizoen begonnen. Een erg veelbelovende resultaat in aanloop naar het Europese tweeluik tegen Dynamo Kiev. En dat terwijl de kern van coach Philippe Clement niet eens op punt staat.

Club Brugge zou zich dus nog willen versterken met vier spelers, maar aan de hand van de laatste geruchten zouden dat er wel eens vijf kunnen worden. Volgens Spaanse media zou Malaga namelijk bevestigen dat hun linksachter én kapitein, Fede Ricca, op huurbasis naar Jan Breydel trekt. Ricca is een 24-jarige Uruguayaan die als linksachter speelt. Die positie is inderdaad nog dun bevolkt bij Blauw-Zwart, wat een mogelijke transfer zeker verstaanbaar maakt.

Desondanks zou het toch een verrassing zijn, daar Club nooit eerder in verband werd gebracht met de linksachter. Bovendien is het niet gebruikelijk bij Club om spelers te huren. Met Percy Tau en Fede Ricca zou het dit seizoen dan twee spelers halen waarmee het dat dus wel doet. Van Brugse kant werd er wel nog niets bevestigd over Ricca, de komst van Percy Tau werd wél al officieel bekend gemaakt.

UPDATE 14u19
Ook journalist Sacha Tavolieri meldt nu dat Club op het punt staat om Ricca vast te leggen. De Uruguayaan is zelfs al in België en zou deze middag al zijn medische testen afgelegd hebben bij Blauw-Zwart. Club zou de linksachter van Malaga huren zonder aankoopoptie, maar daarna kan het hem wel mogelijk transfervrij overnemen. Ricca is op het einde van het seizoen immers einde contract bij Malaga.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

Heeft Club nog een linksachter nodig?

Meest recent

'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

4
4
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

50
50
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

24
24
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

252
252
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

85
85
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

94
94
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

245
245
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

71
71
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

92
92
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

139
139
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

35
35
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

170
170
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

211
211
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

78
78
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1098
1098
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

140
140
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

325
325
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

396
396
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

246
246
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

318
318
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

124
124
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

92
92
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

570
570
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

90
90

Meer sportnieuws