Wat Mogi Bayat is in België, is Mino Raiola voor zowat de rest van de wereld. De megamakelaar telt een heleboel wereldsterren in zijn portefeuille en staat erom gekend vooral graag mooie commissies op te strijken bij de transfers van die spelers. Een werkwijze waarmee hij nu blijkbaar op de tenen van Barcelona heeft getrapt.
De Catalanen zouden volgens het Spaanse Sport het namelijk helemaal gehad hebben met de Italiaanse Nederlander en besloten hebben geen zaken meer met hem te doen. De druppel die de emmer deed overlopen was daarbij de recente overstap van het zestienjarige toptalent Xavi Simons naar PSG, een transfer waarin Raiola een grote rol gespeeld zou hebben.
Barcelona is het dan ook beu dat de makelaar steevast zijn cliënt de weg naar de uitgang toont en sluit nu dus de deuren voor Raiola. Die beslissing werd trouwens deels ook ingegeven door de onvrede bij de Blaugrana over de manier waarop ze naast verdediger Matthijs de Ligt grepen. Die zou door zijn zaakwaarnemer naar Juventus geloodst zijn omwille van de hogere commissie in Turijn.
LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool
Arne Decraene