Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

818
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar vervolgens ging het een pak minder. Paars-Wit kwam nog terug in de wedstrijd en maakte in het slot zelfs 2-3.

Romeo Vermant zorgde voor de verlossing, maar Hans Vanaken had het liever minder spannend gezien. Zeker na een uitstekende eerste helft. De aanvoerder van Club Brugge sprak na de wedstrijd met Sporza.

LEES OOK: Club Brugge pakt uit met derde shirt: knap eerbetoon

Nagenoeg perfect

Vanaken jubelde over de eerste helft. Club Brugge stond met 3-0 voor en Anderlecht werd weggespeeld. “De eerste helft was nagenoeg perfect. De 3-0 voorsprong was een perfecte weergave van het spelbeeld. Ook na de rust begonnen we sterk, maar die tegengoal gaf Anderlecht plots weer hoop.”

Vervolgens kwam Anderlecht beter en meer in de wedstrijd. “We lieten na om de ruimtes die ontstonden effectief te benutten. Eigenlijk mag je Anderlecht nooit meer in de wedstrijd laten komen. Een tegengoal mag geen twijfel in de ploeg brengen. Uiteindelijk werd het nog onnodig spannend", citeerde Het Laatste Nieuws.

Twijfel in de ploeg

Vanaken verraste ook met enkele uitspraken. "Het tegendoelpunt veranderde het beeld. Er sloop wat twijfel in de ploeg en dat was nochtans niet nodig. Want het was een perfecte eerste helft met totaalvoetbal, dat was het niveau dat we deze play-offs willen tonen. Maar dat is niet makkelijk om het 90 minuten vol te houden.” 

Club kampt volgens de captain met laag vertrouwen. “Toch moesten we met hetzelfde vertrouwen doorgaan op ons elan. Er was iets te weinig vertrouwen en durf om de match in handen te pakken. De blessure? Nog niet helemaal pijnvrij, maar wel goed. Het was draaglijk. Ik voel dat ik ben vertrokken voor deze play-offs."

Denk jij dat Club Brugge dit seizoen kampioen zal spelen?

Meest recent

'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

67
67
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

25
25
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

18
18
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

37
37
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

139
139
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

239
239
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

58
58
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

98
98
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

374
374
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

412
412
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

84
84
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

156
156
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

339
339
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

96
96
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

404
404
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

337
337
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

817
817
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

362
362
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

558
558
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

378
378
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

141
141
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1312
1312
Miljoenentransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

376
376
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

1074
1074

Meer sportnieuws