Laatste kans voor gebuisde RSCA’ers?

door
Laatste kans voor gebuisde RSCA’ers?

Anderlecht werkt momenteel in Neerpede nog een laatste oefenwedstrijd af in de laatste rechte lijn richting de openingsmatch zondag tegen Oostende. Aan de rust staan de manschappen van Vincent Kompany 0-1 in het krijt tegen PAOK Saloniki.


Eerder gaven we al aan hoe de speler-trainer uitpakt met een mix van talenten en titularissen voor de partij tegen de Griekse landskampioen, al kunnen we met uitzondering van Alexis Saelemaekers, Samir Nasri en Yari Verschaeren misschien ook wel spreken van een B-ploeg. Behalve een heleboel jongeren lopen met Bubaccar Sanneh, Antonio Milic en Kenny Saief namelijk toch vooral een aantal spelers tussen de lijnen die de voorbije weken al stevig op weg leken naar de uitgang.

Mogelijk krijgt het drietal in de oefenpot nog een laatste kans om hun trainer/ploegmaat te overtuigen voor de start van het seizoen, al maken ze daarin tot hiertoe dus nog geen al te beste beurt. Bij het doelpunt van Dimitris Pelkas zag de Paars-Witte defensie er namelijk andermaal niet al te secuur uit, de Griek mocht na een simpele tegenaanval te gemakkelijk scoren.

Op de bank nemen naast een hele resem jonge talenten met Adrien Trebel en James Lawrence overigens nog twee spelers plaats wiens tijd in het Astridpark erop lijkt te zitten. De toekomst van het derde volwaardig lid van de A-kern die van de partij is – Sven Kums – oogt dan weer nog onzeker. Benieuwd of zij de tweede helft mogen aanvatten en de scheve situatie kunnen rechtzetten.

LEES OOK: Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

Wie zou u het liefst nog een kans zien krijgen bij RSCA?

Meest recent

Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

25
25
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

32
32
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

25
25
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

75
75
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

203
203
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

39
39
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

68
68
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

46
46
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

26
26
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

352
352
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

293
293
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

115
115
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

29
29
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

191
191
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

122
122
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

75
75
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

106
106
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

198
198
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

444
444
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

442
442
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

756
756
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

394
394
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

105
105
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

130
130

Meer sportnieuws