Aanvaller Anderlecht: "Wil naar een club waar ik geapprecieerd word"

495 stemmen
Aanvaller Anderlecht:

RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met het aantrekken van versterking, spelmaker Michel Vlap lijkt de volgende grote aanwinst te worden. Maar de Brusselaars hebben ook nood aan extra inkomsten. Daarom willen ze verschillende spelers van de hand doen.


Eén van die mogelijke vertrekkers is Knowledge Musona, die bij RSCA tekort kwam en het ongelijk van Paars-Wit niet kon bewijzen tijdens zijn leenbeurt aan Lokeren. Eerder deze week liet de aanvaller nog verstaan dat hij niet weet waar zijn toekomst ligt, maar tegenover The Herald lijkt hij toch zijn vertrek te bevestigen. "Mijn volgende zet wordt er één naar een goede ploeg waar ik veel kan spelen en van het voetbal kan genieten. Naar waar? Dat weet ik niet, maar ik wel naar een club waar ik geapprecieerd en geliefd wordt."

Musona kan zich momenteel in de kijker spelen op de Africa Cup, maar zijn Zimbabwe flirt met de uitschakeling en woensdag tegen Uganda liet hij zich vooral opvallen met enkele pijnlijke missers. Het zal dus niet evident worden een andere club in Europa te vinden. Een terugkeer naar Zuid-Afrika, waar hij eerder al actief was, lijkt er voor hem evenmin in te zitten. "Ik heb nog een driejarig contract bij Anderlecht en ik denk niet dat er in Zuid-Afrika ploegen zijn die me daar kunnen uitkopen. Dat zal moeilijk worden."

LEES OOK: 'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Musona moet een nieuwe kans krijgen bij RSCA ...

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

6
6
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

15
15
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

7
7
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

10
10
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

66
66
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

134
134
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

39
39
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

128
128
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

142
142
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

246
246
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

90
90
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

370
370
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

503
503
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

212
212
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

281
281
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

548
548
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

156
156
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

165
165
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

152
152

Meer sportnieuws