'Standard zet nieuwe doelman op shortlist, Svilar geen piste'

door
'Standard zet nieuwe doelman op shortlist, Svilar geen piste'

Bij Standard zijn ze duidelijk van plan al vroeg de spelerskern samen te stellen. Door het nakende vertrek van Guillermo Ochoa, moet er in doel versterking gaan bijkomen. Die is onderweg.


Sudpresse weet dat Vanja Milinkovic-Savic op de radar van de Luikenaars staat. De Servische doelman, de broer van Sergej Milinkovic-Savic, wordt al jaren aanzien als een groot talent. KRC Genk ving in het verleden naast hem. Hij is eigendom van Torino en was het afgelopen half seizoen op huurbasis actief bij Ascoli. Sinan Bolat en Jean Butez zijn de andere kandidaten, de interesse in Mile Svilar zou een vals gerucht zijn.

Bij Standard zou hij na Obbi Oulare, Mergim Vojvoda en Selim Amallah de vierde zomeraanwinst kunnen worden. Daar zullen er nadien nog een pak gaan volgen, zowel aan in- als aan uitgaande zijde.

JOUW MENING TELT:
Zou hij een goede aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Hasi bibbert: Anderlecht onderneemt actie in trainersdossier'

RSC Anderlecht zet zondagavond een punt achter zijn seizoen. De spelers kunnen vervolgens op ...

60
60
Bliksemvertrek Jashari bij Club: bestemming al genoemd

Club Brugge zal tijdens de zomermercato afscheid nemen van verschillende sterkhouders, maar wil ...

150
150
Grote redder bij Cercle Brugge: "Ik hoop dat hij blijft"

Cercle Brugge heeft zich vrijdagavond verzekerd van het behoud in de Jupiler Pro League. De ...

185
185
'De Bruyne gaat overstag: lichten op groen voor nieuwe club'

Kevin De Bruyne werkt komende zondag zijn laatste wedstrijd af in het shirt van Manchester City FC. ...

336
336
Hasi geeft zijn voorspelling over ontknoping titelstrijd

Aanstaande zondag valt de beslissing in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Union SG heeft het ...

163
163
Napoli kampioen! Romelu Lukaku beslist Italiaanse titelmatch

SSC Napoli heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Italiaanse landstitel. Uitdager Internazionale ...

563
563
Cercle blijft in eerste: Patro kansloos in barrageduels

Cercle Brugge zal komend seizoen dan toch opnieuw in de Jupiler Pro League aantreden. De Vereniging ...

262
262
'Trainersdossier KV Mechelen in stroomversnelling'

KV Mechelen rondt zaterdagavond zijn seizoen af met een bezoek aan FCV Dender, maar op sportief vlak ...

273
273
Union op voorhand al kampioen? 'Bizarre plannen Gent-fans'

Zondagavond valt het doek over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Zowel Union SG als Club ...

984
984
'Monstertransfer nabij: Wirtz heeft nieuwe club gekozen'

Nu het seizoen op zijn laatste benen loopt, begint de transfercarrousel stilaan op toerental te ...

199
199
'Extra Time' afgeserveerd: VRT geeft directe oorzaken

Op de barragematch om het laatste Europese ticket na, valt dit weekend het doek over de jaargang in ...

378
378
'Arsenal schiet in actie: grote naam weg bij Real Madrid'

Real Madrid heeft een tegenvallend seizoen achter de rug en dat blijft niet zonder gevolgen op de ...

132
132
Belgische jonkies imponeren: halve finale EK in handbereik

In Albanië wordt momenteel het Europees kampioenschap U17 afgewerkt. En de Belgische delegatie ...

269
269
Transferplan Club Brugge: wie volgt Ordonez op?

Club Brugge staat voor een zomerse make-over achterin. Terwijl het vertrek van Joel Ordonez zo ...

197
197
Mannaert op talentenjacht: vijf 'nieuwe Duivels' in beeld

Bondscoach Rudi Garcia verraste dinsdag met de naam van Diego Moreira in zijn selectie bij de Rode ...

447
447
Grote honger in Genk: eerste doelen volgend seizoen bekend

KRC Genk sluit zondag zijn seizoen af met een thuismatch tegen RSC Anderlecht. Vervolgens kan Racing ...

287
287
'Kompany wil bekend gezicht uit JPL: 44 miljoen euro'

Nu het seizoen in de Bundesliga erop zit en het WK voor clubteams pas binnen enkele weken van start ...

179
179
Hayen hakt knopen door: 3 wijzigingen bij Club Brugge?

Club Brugge hoopt zondag een geslaagd seizoen af te sluiten met een titelviering in Jan Breydel. De ...

301
301
Fink speelt open kaart over transfertargets KRC Genk

KRC Genk begon in polepositie aan de play-offs, maar daarin stortte het kaartenhuisje van Thorsten ...

280
280
Pocognoli reageert op geruchten over exit bij Union

Mits een zege tegen AA Gent kroont Union zich na drie mislukte pogingen straks eindelijk tot ...

136
136

Meer sportnieuws