Dries Mertens (38) pakte dit seizoen de dubbel met Galatasaray. De Rode Duivel heeft een aflopend contract in Turkije en er wordt druk gespeculeerd over zijn toekomst. Het Nieuwsblad én Het Laatste Nieuws schuiven een sensationele terugkeer naar Napoli naar voren.
Na de dubbel met Galatasaray maakte vrouwlief Kat Kerkhofs bekend dat Ciro een zusje zal krijgen. De geruchten over een vertrek uit Turkije werden meteen concreter. Het is nog niet duidelijk waar de familie Mertens terecht zal komen, maar Napels is een reële optie.
Als een god in Napoli
Dries Mertens is erg geliefd in Napoli. De aanvaller is de clubtopscorer aller tijden en heeft nog steeds een appartement in Napels. ‘Waar het zusje van Ciro het levenslicht zal zien, is nog niet duidelijk. Mertens’ contract bij Galatasaray stopt op 30 juni en het gonst van de geruchten dat hij dat niet meer zal verlengen. Als dat klopt, blijft het gezin wellicht niet in Istanboel wonen. Eerder vertelde Kat dat ze nog steeds eigenaar zijn van het palazzo waar ze in Napels verbleven en dat ze een herenhuis renoveren in Leuven’, klinkt het bij HLN.
Mertens zal binnenkort worden uitgeroepen tot ereburger van de stad en dit seizoen staat Napoli dicht bij de titel. De aanvaller is er nog steeds een god. Er wordt zelfs gesproken over een nieuwe uitdaging in de staf van Napoli. ‘We weten niet of dat effectief het plan is van de pocketspits, maar you never know. Mertens wordt op 6 juni alleszins uitgeroepen tot ereburger van Napoli. Een titel won hij er nooit, maar met 148 treffers liet hij de netten vaker trillen dan Maradona. In deze stad is hij thuis samen met Kat en zoontje Ciro’, meldt HNB.
Drie Belgen in Napels?
Naast Romelu Lukaku wordt ook Kevin De Bruyne nadrukkelijk in verband gebracht met Napoli. De Rode Duivel zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. De Italiaanse topclub ligt momenteel in pole position. Er ligt een tweejarig contract klaar met nog een optie voor een extra seizoen. KDB kan er tien miljoen euro per jaar verdienen, een pak minder dan in Engeland. Maar dat lijkt geen groot struikelblok te worden.
Naar verluidt ziet vrouwlief Michèle Lacroix het ook wel zitten om in Napels te gaan wonen. Mogelijk zien we zo binnenkort drie Belgen in Napels. De Napolitaanse fans dromen alvast luidop: “Als Dries Mertens stopt en in Napels komt wonen, dan kan hij meteen toetreden tot de technische staf als assistent. Dan zitten er straks misschien wel drie Belgische legendes bij Napoli.”