Jamie Carragher spreekt de media tegen. Steven Gerrard zou volgens velen namelijk op zijn retour zijn. De middenvelder speelt nog bijna wekelijks bij Liverpool, maar is niet meer op zijn niveau van twee jaar terug. Carragher is het daar niet mee eens.
De 34-jarige verdediger denkt dat de 32-jarige Gerrard nog van grote waarde kan zijn voor Liverpool, op wat voor manier dan ook. Carragher speelde tot op heden 710 officiële duels voor
The Reds, waar Gerrard dit weekeinde waarschijnlijk zijn zeshonderdste zal spelen. Carragher ziet de middenvelder wel aan zijn aantal komen. "Het hangt er vanaf wanneer we stoppen met voetballen, maar ik verwacht dat het hem wel lukt", aldus Carragher op de officiële website.
"Ik weet niet of Gerrard in mijn positie wil komen te zitten, waarin ik de laatste zes tot twaalf maanden zit, want ik zit nogal veel op de bank. Hij zal echter altijd invallen mocht hij in deze positie komen. Als verdediger is de kans dat je invalt heel klein, je valt alleen in bij bijzondere gebeurtenissen. Ik zie het wel voor me dat hij nog veel meer duels gaat spelen. Hij is een betere speler voor Liverpool dan ik, dus hij verdient dat dan ook zeer zeker", aldus Carragher.
"Als je naar het duel van afgelopen woensdag tegen Swansea kijkt, zie je dat hij vanaf de bank moest komen om ons te redden. Dat is nu al dertien of veertien jaar het geval. Als dat veranderd, zal hij misschien gaan nadenken. Maar men verwacht nog steeds dat hij op zijn 32ste Superman is, dus ik denk dat het nog wel even duurt voordat zijn situatie veranderd."