Van Crombrugge sluit deur voor Belgische topclub: "Dat zou hypocriet zijn"

door
Van Crombrugge sluit deur voor Belgische topclub:

Roberto Martinez had één grote verrassing in petto in zijn selectie voor de komende interlands tegen Kazachstan en Schotland. Door de blessure van Koen Casteels mag Hendrik Van Crombrugge zich voor het eerst Rode Duivel noemen. De keeper vertrekt straks wellicht ook bij AS Eupen. Vorig seizoen was dat ook al bijna gebeurd, toen hij dicht bij een transfer naar Club Brugge stond.


"Met Vincent Mannaert had ik een tof en constructief gesprek. Ik had het gevoel - dat werd me later bevestigd bij Club - dat enkel het financiële nog moest worden afgehandeld. Maar dan wacht je op nieuws dat maar niet komt, en zie je plots in de krant dat Letica heeft getekend. Daarover ga ik niet veel zeggen, maar de puntjes in dat verhaal zijn makkelijk te verbinden", blikt Van Crombrugge daarop terug in Het Laatste Nieuws.

De doelman wijst Ivan Leko met de vinger. "
Mannaert zei ook dat hij daar geen sportieve verantwoordelijkheid in droeg. Maar dat ik niet naar Brugge kon, was toch veel meer balen dan Ajax, omdat het wél als eerste keeper was. Het paste perfect in mijn carrièreplan. Ik vroeg me soms af: g*dverdoeme, wat moet ik nog meer doen opdat iemand doordrukt? Voor een Belgische keeper gaan ze hier niet verder dan 1,5 miljoen, maar voor een buitenlander als Letica geven ze 3 miljoen, om hem zes matchenlater af te serveren. Terwijl mijn kwaliteiten bij een voetballende ploeg nog veel beter uit de verf zouden komen."

Nu hoeft Club echter niet meer af te komen. "
Nu zou ik ineens wél goed genoeg zijn, omdat ik bij de nationale ploeg zit? Dat zou hypocriet zijn. Ik hou alle opties open, maar ik denk dat de kans op een binnenlandse transfer heel klein is."

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Zou Van Crombrugge een goede doelman zijn voor Club?

Meest recent

Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

0
0
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

82
82
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

374
374
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

26
26
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

10
10
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

72
72
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

422
422
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

280
280
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

336
336
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

135
135
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

360
360
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

242
242
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1013
1013
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

122
122
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

148
148
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

260
260
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

98
98
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

171
171
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

100
100
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

185
185
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

43
43
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

382
382
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

110
110

Meer sportnieuws