Nu Ron Jans zijn koffers mag pakken bij Standard wordt er al volop gespeculeerd over een mogelijke opvolger voor de Nederlander. Woluwe-coach Felice Mazzu voerde al gesprekken met de directie van de
Rouches, maar daar lijkt nog niets concreets uit de bus te komen.
Ook Glen De Boeck mag zich misschien aan een telefoontje uit de Vurige Stede verwachten. De Boeck zit al een tijdje zonder club nadat hij vorig seizoen ontslagen werd bij het Nederlandse VV Venlo. Ook Philippe Saint-Jean, technisch directeur van Tubeke, zou kandidaat zijn.
Frankie Vercauteren, die in het verleden al enkele keren gelinkt werd aan Standard, lijkt een minder haalbare piste te zijn maar mag niet uitgesloten worden. Ook Jean-François De Sart, momenteel technisch directeur van de
Rouches, zou kandidaat zijn om opnieuw langs de lijn te staan. In het verleden was hij al bondscoach van de nationale beloften.
LEES OOK:
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit