Klaas-Jan Huntelaar hoopt de goede lijn van de derbyzege op Borussia Dortmund mee te nemen naar de Champions League. Schalke 04 speelt woensdag een moeilijke uitwedstrijd bij Arsenal.
"Wij willen winnen in het Emirates Stadium", zei Huntelaar. "Nadat we twee punten verspeelden in de laatste wedstrijd tegen Montpellier, willen we nu minimaal één punt pakken. We moeten de ruimtes klein zien te houden en de defensie en het middenveld kort op elkaar laten spelen."
"We moeten niet alleen Lukas Podolski stoppen, maar ook hun geweldige middenveld. Dat is onze eerste taak en de tweede taak is om aggresief te spelen, zowel aanvallend als verdedigend, zoals de in Dortmund hebben gedaan", aldus de oud-Ajacied, die met Schalke tot nu toe vier punten pakte in de groepsfase.
LEES OOK:
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel