John Guidetti is momenteel geblesseerd en heeft daardoor nog geen wedstrijd kunnen spelen onder trainer Roberto Mancini. Toch verlengde de Zweedse spits, die vorig seizoen op huurbasis voor Feyenoord speelde, zijn contract bij Manchester City met drie jaar.
Guidetti, die vorig seizoen indruk maakte bij Feyenoord, is trots op zijn nieuwe contract. "Natuurlijk ben ik enorm blij. Dit is een fantastische club. Ik loop hier al een tijdje rond. Ik ben enorm dankbaar dat deze club mij heeft gemaakt tot de speler die ik nu ben. Bovendien ben ik blij deel uit te maken van een club die langzaam is uitgegroeid tot een van de beste van de wereld", zei de spits op de website van
The Citizens.
De blessure aan zijn voet zorgt nog altijd voor problemen. "Het gaat de goede kant op. We beschikken hier over het beste medische team ter wereld. Ik ben nog jong en wil daarom geen risico's nemen door iets te overhaasten. Ik kan inmiddels al rennen, schieten, passen. Het gaat dus wel beter, maar ik moet geduldig blijven. Al blijft het natuurlijk wel mijn droom om in het eerste elftal van City te gaan spelen."
"Ik wil me zo goed mogelijk ontwikkelen zodat ik vaker kan gaan spelen. Prijzen pakken en wekelijks voetballen met City, dat zou geweldig zijn", zei Guidetti, die zware concurrentie heeft met onder meer spitsen als Edin Dzeko, Sergio Agüero, Carlos Tévez en Mario Balotelli.
"Natuurlijk is dat zwaar. Maar wie houdt er niet van een beetje concurrentie?", vraagt de aanvaller zich af. "Als alles maar gemakkelijk zou zijn, zou er ook niks meer aan zijn. Ik kan nog heel veel leren van de beste spitsen ter wereld die hier rondlopen. Alleen met hen trainen helpt me al."
LEES OOK:
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing