"Malinovskyi ging zwaar over de schreef, zijn ogen spuwden vuur"

door

KRC Genk wacht met een bang hartje af tot aanstaande vrijdag, dan wordt de zaak van Ruslan Malinovskyi immers bepleit voor de Geschillencommissie. Zowat de hele voetbalwereld was het erover eens dat een schorsing van zeven speeldagen te veel is. Het natrappen op Birger Verstraete zou niet bewust zijn geweest.


Maar daar denkt columnist Hugo Camps duidelijk anders over. En daarvoor baseert hij zich op de mimiek van de Oekraïense middenvelder. "Over de intentie wil ik me niet uitspreken, maar onschuldig was het zeker niet. Niet alleen het trappen zelf was over de schreef, in de mimiek van de Genkse middenvelder dansten oorlogsjaren. Zijn gezicht als één grote grimas van verachting. Vuurspuwende ogen. De lichaamstaal zo verwilderd dat ik even dacht: een mes had ook gekund. Ruslan had het op zijn heupen, die dag", schrijft hij bij Het Laatste Nieuws.

Camps vindt ook wel dat zeven speeldagen te veel is, maar desondanks vindt hij wel dat Malinovskyi niet vrijuit mag gaan. "De trap zegt niet alles, in het gezicht van de speler lees je vaak de ware bedoelingen. In de bekken die hij trekt, kronkelt de grens tussen schuld en onschuld. Dan nog heb je een paar plechtige communicanten die de boel misleiden. Dus ja, Malinovskyi beging een smerige overtreding."

JOUW MENING TELT:
Malinovskyi moet gewoon vrijgesproken worden ...

Meest recent

Union SG pakt plots uit met zéér straffe deal

Union SG staat erom bekend onbekende spelers voor een prikje te halen. Promise David werd zo voor ...

36
36
Talenten staan klaar bij Duivels “Nieuwe Gouden Generatie”

De Gouden Generatie kende een hoogtepunt met een bronzen medaille op het WK in 2018. Sindsdien ...

97
97
“Waanzinnig bizar!” - De Bruyne-gekte slaat toe in Napels

Kevin De Bruyne begint aan een nieuw avontuur bij Napoli. De Italiaanse club werd afgelopen seizoen ...

56
56
Horrorscenario in de maak voor Ajax?

Bij Ajax spelen met Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida verschillende Belgen. De ...

32
32
Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

228
228
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

128
128
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

350
350
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

144
144
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

269
269
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

130
130
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

55
55
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

101
101
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

115
115
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

108
108
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

118
118
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

501
501
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

377
377
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

75
75
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

728
728
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

92
92
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

198
198
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

691
691
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

689
689
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

275
275
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

1059
1059

Meer sportnieuws