Real Madrid is komende zomer rotsvast van plan om stevig uit te halen op de transfermarkt. Het heeft enkele zeer grote namen op de verlanglijst staan en de geruchtenmolen draait vooral sinds de terugkeer van Zinedine Zidane op volle toeren. In sommige gevallen zorgen de spelers daar zelf voor.
Zo verklaarde Paul Pogba onlangs op een persconferentie dat het een droom zou zijn om te spelen voor Real Madrid, zeker onder Zidane. Dat was meteen voldoende om een nieuwe stroom geruchten op gang te brengen, maar ook bij Real zouden die woorden aangekomen zijn.
Volgens La Gazzetta dello Sport ondernam de Koninklijke immers ook effectief een poging om Pogba binnen te halen. Het stootte echter op een njet van Manchester United, dat zijn middenvelder voor geen enkele prijs wil laten vertrekken. Onder Jose Mourinho leek Pogba zelf nog weg te willen, maar sinds de aanstelling van Ole Gunnar Solskjaer is hij weer helemaal opengebloeid.
Paul #Pogba will remain at #ManchesterUnited. #RedDevils do not want to sell him and have already rejected the assault of #RealMadrid. #transfers #MUFC #mutd
— Nicolò Schira (@NicoSchira) 26 maart 2019
LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement
Jannick Lanckriet