Wayne Rooney droomt van internationaal succes met de nationale ploeg van Engeland. De aanvaller van Manchester United is van mening dat hij in het nationale elftal nog nooit heeft laten zien wat hij in huis heeft.
"Ik ben een persoon met zelfvertrouwen. Als ik terugkijk naar de toernooien en wedstrijden die ik gespeeld heb met Engeland, dan weet ik dat ik beter kan", aldus Rooney. "Het is geweldig om voor je land te spelen. Het is een grote eer. Ik denk dat zowel ik als het gehele team beter kan presteren."
"Ik kan niet in m'n eentje een toernooi winnen", vervolgt de voorhoedespeler. "We hebben de hele ploeg nodig. Soms vind ik dat we beter kunnen, maar soms hebben we ook wat pech. Als een van die dingen verandert, kan er van alles gebeuren."
Rooney staat aan de vooravond van zijn eerste interland sinds het afgelopen EK. De sterspeler neemt het vrijdag met Engeland op tegen San Marino, dinsdag gaan de manschappen van bondscoach Roy Hodgson in het kader van de
WK-kwalificatie op bezoek bij Polen.