Ibrahim Afellay speelde zaterdag met Schalke 04 thuis tegen VfL Wolfsburg een prima wedstrijd. Naast een 3-0 zege kon de Nederlander zijn eerste treffer voor de Duitse formatie maken en daar was hij blij mee.
"Ik ben blij dat ik mijn eerste competitiedoelpunt gemaakt heb en wat nog veel belangrijker is, we hebben gewonnen. Een verdiende en duidelijke zege", zei Afellay na de wedstrijd. "Tegen TuS Erndtebrück maakte ik laatste een doelpunt in een oefenduel, maar dat is natuurlijk niet te vergelijken met een doelpunt in de Bundesliga."
Schalke had tot de 2-0 weinig te duchten van Wolfsburg. "Daarna bood Wolfsburg wat meer tegenstand. Ik denk dat de fans na de rust een prima wedstrijd hebben gezien van ons. De zege was belangrijk, zo voor de interlandperiode", aldus Afellay.