Sterkhouder Beerschot na dip: "De fans hoeven niet aan mij te twijfelen"

door
Sterkhouder Beerschot na dip:

Beerschot-Wilrijk hoopt nog steeds om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. Of dat nu lukt of niet, de club zal het volgend seizoen wel sowieso zonder één van zijn sterkhouders moeten stellen. Jan Van den Bergh versierde in januari al een transfer naar AA Gent. Opvallend genoeg haalde de verdediger sindsdien niet meer zijn gebruikelijke niveau.


Maar daar is volgens Van den Bergh een goede verklaring voor. "Ik ben ziek geworden op stage in Spanje en had nadien nog lange tijd last van een verlaagde weerstand. Ik sukkelde met buikgriep, een keelontsteking en kreeg dan ook nog eens een oorontsteking. Ik weet niet of dat door die transferperikelen kwam, maar ik was eigenlijk wekenlang niet topfit", legt hij uit aan Gazet van Antwerpen.

"
Vorige week ben ik op doktersadvies met een nieuwe medicatiekuur begonnen. Dat wierp meteen zijn vruchten af. Tegen Union speelde ik weer op het niveau van voor de ­winterstop. De supporters hoeven echt niet aan mij te twijfelen, hoor. Ik zal er alles aan doen om Beerschot Wilrijk aan de titel te helpen. Ik kwam hier als ­onbekende jongen van Heist-op-den-Berg toe, werd kampioen in de eerste amateurklasse en wil hier met een tweede titel op zak vertrekken. Door de grote poort. Dat zou mijn periode bij Beerschot helemaal compleet maken. Een nieuwe promotie, dat zou de kers op de taart zijn."

Zal Beerschot-Wilrijk nog promoveren?

Meest recent

KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

3
3
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

34
34
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

225
225
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

35
35
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

50
50
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

81
81
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

41
41
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

29
29
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

78
78
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

99
99
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

42
42
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

294
294
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

542
542
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

167
167
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

201
201
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

187
187
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

289
289
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

436
436
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

405
405
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

194
194
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

344
344
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

225
225
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

218
218
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

66
66

Meer sportnieuws