Zlatan Ibrahimovic is volgens Adriano Galliani, vice-president en bestuurslid bij AC Milan, terecht boos op hem. De Zweed wilde volgens de Italiaan blijven, maar werd uiteindelijk voor vele miljoenen verkocht aan Paris Saint-Germain.
"Ibrahimovic wilde bij AC Milan blijven", zei Galliani tegen
France Football. "Aan het einde van vorig seizoen kwam hij naar me toe met zijn zaakwaarnemer Mino Raiola en ik kreeg te horen dat hij wilde blijven. Maar het bestuur nam wat beslissingen en hij werd verkocht. Sinds hij in Parijs zit, praat hij niet meer met mij. Hij heeft gelijk, want ik hield mijn woord niet."
Milan begon uiterst teleurstellend aan het seizoen. Ibrahimovic begon juist prima aan het jaargang, want hij scoorde al vijf doelpunten in vijf wedstrijden. De oud-Ajacied staat met PSG op een vierde plek. Milan is terug te vinden op een teleurstellende tiende plek in de Serie A, met slechts drie punten uit drie duels.
LEES OOK:
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder