Paris Saint-Germain werd de nieuwe club van Gregory van der Wiel. De ambitieuze plannen van de club zijn bij iedereen wel bekend, dus ook bij de van Ajax overgeomen rechtsachter. Hij viel meteen voor die plannen.
"Deze club kan net zo groot worden als Real Madrid", zei de 24-jarige Van der Wiel tegen het
Algemeen Dagblad. "Ik was eigenlijk meteen gevoelig voor de ambitieuze plannen. PSG wil naar de top. De landstitel veroveren en in Europa meedoen. Ik wil graag deel uit maken van dit project." Ook het geld is natuurlijk aantrekkelijk, maar daar praat
Greg niet over.
Op de vraag of hij bij het Franse Manchester City terecht is gekomen zei hij: "Ze zijn hier ambitieus, willen prijzen pakken en ik wilde graag een nieuw avontuur met een grote uitdaging. Met deze club kunnen we iets unieks bereiken. En het is natuurlijk fantastisch om met Zlatan te voetballen. Een speler van wereldklasse. Daarnaast wilde ik ook graag naar een grote stad."
Newcastle United werd ook in verband gebracht met Van der Wiel, maar hij koos voor PSG. "Ik weet niet eens of het heel serieus was, maar ik zag mezelf niet in Newcastle zitten. In the middle of nowhere. Ik ben Amsterdam gewend, ben een echte stadsjongen. Ik heb nu, na drie dagen, al gezien dat Parijs vergelijkbaar is met Amsterdam." Wel moest de Oranje-international de eerste dagen wennen.
"Ik ben geboren in Amsterdam, heb er altijd gewoond en speelde altijd bij Ajax, op een periode bij Haarlem na. Ik ben de eerste dagen veel aan het regelen geweest. Prioriteit is nu een huisje vinden. Ik wil me hier meteen thuis voelen. Het was ook heel apart om dat PSG-shirt aan te trekken op de eerste training. Het was sowieso de eerste keer dat ik op het trainingscomplex was."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'