'Club Brugge krijgt zware concurrentie voor volgend topdoelwit'

door
'Club Brugge krijgt zware concurrentie voor volgend topdoelwit'

Club Brugge speurt rond naar versterking en het is uitgekomen bij een Colombiaanse flankaanvaller. Volgens Colombiaanse media deed Blauw-Zwart zelfs een bod van 3,5 miljoen euro.

Volgens de Colombiaanse journalist Carlos Arturo bood Club 3,5 miljoen euro op Luis Diaz. Dat is een 21-jarige flankaanvaller die uitkomt voor de Colombiaanse eersteklasser Junior FC. Daar was hij dit seizoen goed voor 14 goals en 4 assists in 41 wedstrijden.

Diaz maakte dit jaar ook zijn debuut voor het nationale team van Colombia, door in september 12 minuten te mogen invallen in de oefeninterland tegen Argentinië.

UPDATE 12/12

Het lijkt Club Brugge menens om de Colombiaan Luis Diaz naar België te halen. Volgens Colombiaanse media werd het eerste bod van Blauw-Zwart op de flankspeler geweigerd, maar verhoogde Club zijn aanbieding intussen tot 4,5 miljoen euro. Het transferrecord van Club staat momenteel op 5 miljoen euro voor Kaveh Rezaei. Dat zou dus mogelijk kunnen worden verbroken.

Indien de deal zou plaatsvinden, zouden de Bruggelingen daarmee over 80% van zijn transferrechten beschikken. Club zou echter niet de enige ploeg zijn die in de running is voor de Colombiaan, al worden er geen specifieke namen genoemd.

UPDATE 13/12
Club heeft zijn slag nog lang niet thuisgehaald in de strijd om Diaz, want de concurrentie is groot. De Portugese journalist Bruno Andrade maakt nu melding van een transfersom van 4 miljoen euro, maar maakt ook melding van interesse van verschillende grote clubs uit Brazilië. Die zijn behoorlijk kapitaalkrachtig, dus kan Club zich nog aan een hevige strijd verwachten.


LEES OOK: Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Zal Club erin slagen hem te strikken?

Meest recent

Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

47
47
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

20
20
'Salah vertrekt met slaande deuren: eerste bod onderweg'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

42
42
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

471
471
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

297
297
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

161
161
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1065
1065
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

482
482
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

253
253
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

867
867
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

1785
1785
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

745
745
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

1152
1152
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

1083
1083
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

1733
1733
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

2410
2410
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

2192
2192
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1235
1235
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

28
28
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

918
918
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

279
279
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

219
219
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

97
97
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

167
167
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

255
255

Meer sportnieuws