KRC Genk won zondagavond met 2-0 tegen Zulte Waregem na een aangename wedstrijd. Oefenmeester Mario Been was vooral zeer te spreken over de tweede helft van zijn ploeg. "In de eerste helft was er veel te veel balverlies", vertelt hij op de webpagina van zijn club.
"Door het feit dat onze aanvallende spelers te hoog gingen drukken en de rest van het team niet zorgde voor de juiste aansluiting was het veld te groot in de diepte. En we wisten uit de voorgaande wedstrijden dat Zulte Waregem de spelers heeft om daarvan te profiteren. Echt grote kansen leverde dat, op de kans van Mbaye Leye na, gelukkig niet op", weet de Nederlander.
"De tweede helft hebben we dan man op man gespeeld, met veel druk naar voren en dan hoop je dat die 1-0 valt die het nodige vertrouwen kon geven aan ons team. Dat gebeurde, en dan zie je dat er een boost van energie in het team sluipt hetgeen nog een doelpunt en een aantal mooie kansen opleverde.â€
Been hoopt dat zijn ploeg deze prestatie kan doortrekken naar de terugwedstrijd in de voorronde van de Europa League tegen Luzern. “Hopelijk geeft dit inderdaad het nodige vertrouwen voor donderdag maar dan mag het verschil tussen de eerste en de tweede helft niet zo groot zijn als vandaag", besluit hij.
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches