Luka Modric lijkt binnenkort zijn droom te kunnen verwezenlijken en een contract te kunnen tekenen bij Real Madrid. Vooralsnog ligt Tottenham Hotspur nog dwars en houdt de Engelse club vast aan de vraagprijs.
Real en Tottenham zijn nog in onderhandeling over de Kroatische middenvelder, die zelf graag de overstap maakt naar
De Koninklijke. Een akkoord lijkt niet heel ver meer weg, want
The Spurs zoeken al naar serieuze kandidaten om Modric op te volgen op White Hart Lane. De international zorgt echter niet meer voor problemen. "Nee, het is geen afleiding. We hebben een plan met de speler en we moeten ons daaraan houden", zei trainer André Villas-Boas.
"Modric traint individueel en hij is geen stoorzender in onze omgeving. We zullen snel een oplossing hebben voor deze zaak. We willen dat hij hier bezig is. Hij is nog altijd speler van Tottenham, maar de voorzitter zei me dat de gesprekken nog gaande zijn. Twee weken geleden waren de onderhandelingen op een laag pitje, maar de gesprekken zijn onlangs weer opgepakt."
Modric is nog niet officieel weg, maar Villas-Boas en Tottenham hebben al wat vervangers op het oog. "We hebben wat oplossingen op papier staan, dat is duidelijk. We hebben wat contact gezocht met clubs, maar we moeten wachten tot deze situatie is opgelost, omdat we al een bepaald aantal spelers voor die positie hebben."
LEES OOK:
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal