Charleroi heeft dringend aanvallende versterking nodig na het vertrek van Kaveh Rezaei naar Club Brugge, want Jérémy Perbet hield Felice Mazzu zo maar één spits over. De trainer kreeg ondertussen al Victor Osimhen tot zijn beschikking en er is nog versterking op komst. De Carolo's zijn immers bezig met maar liefst drie spitsen.
Behalve Marcello Trotta en Adama Niane denken ze bij Charleroi immers ook aan Santy Ngom. Dat schrijft Sudpresse. De 25-jarige aanvaller speelt voor FC Nantes, waar hij vorig seizoen dertien keer meedeed en één keer scoorde. Ook Le Havre en Troyes werden al aan Ngom gelinkt.
De Senegalees kwam voor zijn doorbraak bij Nantes uit in de lagere reeksen in Frankrijk. Zo speelde hij bij de B-elftallen van Le Mans, Guingamp en PSG.
Jannick Lanckriet