TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club start grote kuis, Genk heeft fraaie aanwinst beet'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club start grote kuis, Genk heeft fraaie aanwinst beet'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer centraal. Intussen zijn de clubs ook nog steeds druk bezig met transfers. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje, om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge rondde de komst van Sofyan Amrabat af, die wordt overgenomen van de Nederlandse topclub Feyenoord. Daarmee lijkt de landskampioen klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde, maar het bestuur moet wel nog een oplossingen vinden voor een aantal overbodige spelers. Lior Refaelov, Thibault Vlietinck, Ricardo van Rhijn, Amhed Touba en Sander Coopman moeten/mogen nog allemaal vertrekken.

KRC Genk deed het tot dusver uitstekend in het nieuwe seizoen, toch gaan de Limburgers zich nog versterken. Zo meldt Het Laatste Nieuws immers dat de komst van Ivan Fiolic bijna rond is. De 22-jarige zou op huurbasis overkomen van Dinamo Zagreb, waarbij Genk ook een aankoopoptie weet te bedingen.

Charleroi gaat zich nog stevig versterken. Vrijdag wordt normaal gezien de komst van Victor Osimhen officieel afgerond, de spits komt op huurbasis over van Wolfsburg. Daarnaast willen de Carolo's ook Dylan De Belder van Cercle Brugge overnemen. En tot slot blijft Sander Coopman van Club Brugge in beeld voor het middenveld.

Alper Ademoglu genoot zijn jeugdopleiding bij RC Genk en Anderlecht vooraleer hij naar het Duitse Schalke 04 trok. Daar kon hij echter niet doorbreken en na een passage in Turkije wil hij nu terugkeren naar de Jupiler Pro League. Ademoglu zou zelfs al op proef zijn bij Cercle Brugge, volgens Het Nieuwsblad staat hij op het punt om een contract te tekenen bij de promovendus. Hector Rodas, Christophe Vincent en Javier Garcia Guillen werden dan weer doorgestuurd.

BUITENLAND
Divock Origi lijkt een transfer naar Borussia Dortmund helemaal op zijn buik te mogen schrijven. Mundo Deportivo meldt namelijk dat Die Borussen en FC Barcelona er uit zijn over een transfer van Paco Alcacer. De Spaanse aanvaller zou voor één jaar worden gehuurd, mét aankoopoptie, waardoor Origi buiten beeld verdwijnt in het Signal Iduna Park.

Een transfer van Nicolas Pareja naar het Mexicaanse Atlas is een stap dichterbij gekomen, want Sevilla deelde via een officieel bericht mee dat het contract met de Argentijn in onderling overleg werd verbroken. De ex-verdediger van Anderlecht kan dus als vrije speler op zoek gaan naar een nieuwe club.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Club kan Refaelov beter houden ...

Meest recent

Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

40
40
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

247
247
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

25
25
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

110
110
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

139
139
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

353
353
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

92
92
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

226
226
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

251
251
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

87
87
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1831
1831
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

475
475
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

205
205
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

160
160
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

676
676
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

68
68
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

398
398
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

257
257
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

93
93
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281

Meer sportnieuws