TRANSFERUURTJE 2/2: 'Hazard kent rugnummer al, MPH wil gegeerde spits'

621 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Hazard kent rugnummer al, MPH wil gegeerde spits'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE

Michel Preud'homme wil bij Standard nog een spits erbij en daarmee zou hij Club Brugge en Anderlecht een hak willen zetten. De Rouches zouden zich immers mengen in de strijd om Taiwo Awoniyi. De Nigeriaan was vorig seizoen een revelatie bij Moeskroen en Liverpool wil hem opnieuw uitlenen.



Club kwam vlak voor de Supercup wel met contractnieuws. Het heeft immers het contract van Ruud Vormer verlengd tot 2022. De onderhandelingen begonnen moeilijk, maar uiteindelijk hebben beide partijen elkaar dus toch gevonden. 

De landskampioen zou ook nog altijd in de running zijn om Marcos Senesi binnen te halen. De Argentijn mag ondertussen vertrekken bij San Lorenzo, want zijn transfer moet ruimte maken om andere versterkingen te halen. Club zou alvast de meest concrete optie zijn. 

BUITENLAND



De transfer van Eden Hazard naar Real Madrid blijft alle kranten beheersen. Bij de Koninklijke zou het rugnummer 7 al klaarliggen voor de Rode Duivel, maar dat betekent niet dat de transfer al rond is. Chelsea blijft immers moeilijk doen over de transferprijs. Real zou bereid zijn om 150 miljoen euro te betalen, maar in dat geval wil Chelsea dat Marco Asensio in de deal betrokken wordt. Anders zou Hazard 190 miljoen moeten kosten. Dat is voor Real dan weer onbespreekbaar, al zouden ze wel bereid zijn eventueel Isco in ruil naar Chelsea te sturen.

Ook over Dries Mertens gingen deze zomer al wat geruchten. De aanvaller van Napoli zou in de belangstelling staan van onder meer AS Roma. Voorzitter Aurelio De Laurentiis is echter duidelijk dat er voor hem van een transfer geen sprake kan zijn. 



FC Barcelona wil ook een Rode Duivel binnenhalen en het zou van plan zijn om binnenkort een bod uit te brengen op Koen Casteels. De keeper van VfL Wolfsburg zou de vertrekkende Cillessen moeten vervangen als doublure van Ter Stegen. Daarvoor zou Barça 35 miljoen euro over hebben.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Wat zou de beste club zijn voor Awoniyi?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

43
43
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

83
83
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

80
80
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

104
104
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

122
122
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

286
286
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

465
465
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

107
107
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

226
226
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

572
572
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

366
366
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

194
194
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws