RAEC Bergen heeft op zijn fandag Valenciennes met 2-1 geklopt. Voor de Waalse club scoorden Moustapha Jarju en Bahattin Köse. Woelwater Jérémy Perbet startte als invaller. Hij mocht dertig minuten meespelen.
Bergen begon het best aan de partij met kansen voor Matumona Zola en Aloys Nong, maar dat leidde niet tot een doelpunt. De Fransen waren een stuk scherper voor doel. Bij de eerste kans was het meteen raak via Gaël Danic. Beiden ploegen dachten aan het spektakel en zorgden voor een aangenaam kijkstuk met nu kansen voor beide elftallen. Op het halfuur werd Nong foutief afgestopt en Moustapha Jarju benutte de strafschop: 1-1. Dat was ook de ruststand.
In de tweede helft volgde er alweer kansen voor Zola en Nong en ook Valenciennes dreigde, maar geen van beiden kon scoren. Nadien kregen de verdedigers meer grip op de aanvallers en de kansen werden steeds schaarser. Vijf minuten voor affluiten scoorde de
Draken dan toch nog. Invaller Bahattin Köse werkte de bal in doel en bezorgde de troepen van oefenmeester Enzo Scifo een mooie zege.
Bergen: Werner - Timmermans, Van Gijseghem (66’ Sapina), Lepicier (58’ Franquart), Monteyne – Angeli (80’ Köse), Nicaise , Van Imschoot, Zola (58’ Matthys) – Jarju (75’ De Belder), Nong (58’ Perbet)
Scoreverloop:
0-1 (10’) Gaël Danic
1-1 (31’) Moustapha Jarju
2-1 (85’) Bahattin Köse