RSC
Anderlecht zou zich willen versterken met Juventus-middenvelder Gabriel Appelt Pires. De achttienjarige middenvelder komt uit voor het beloftenteam van de landskampioen van Italië. Ook het Nederlandse sc Heerenveen en het Spaanse Real Zaragoza zouden geïnteresseerd zijn, zo weet Gianluca Di Marzio, voetbalcommentator van
Sky Sports.
De Braziliaanse middenvelder komt sinds januari 2012 uit voor Juventus. De ploeg uit Turijn haalde Pires toen weg bij het Braziliaanse Resende, dat uit Rio de Janeiro komt. Juventus betaalde twee miljoen euro voor Pires.
Doorbreken in het eerste elftal van Juventus lukte echter nog niet en Pires speelde zijn duels tot dusver alleen in het beloftenteam van de club. Pires zou nu mogen vertrekken om zich beter te ontwikkelen. Het is niet bekend of Juventus hem wil verhuren of verkopen.
LEES OOK:
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'