Trainer Roberto Martinez blijft rustig in de transferperiode. Er is interesse in een aantal van zijn spelers, maar vooralsnog is niets zeker. Ook over eventuele aankopen blijft de Spanjaard rustig.
"We hebben op dit moment een erg sterke groep en we gaat onze tijd nemen om naar de volgende stap te gaan", zei Martinez tegen
Wigan Evening Post. "We zullen hard blijven werken met de huidige groep, terwijl op hetzelfde moment achter de schermen hard gewerkt wordt om eventuele nieuwe spelers te vinden. We hebben een aantal opties, maar we moeten de juiste spelers zien te vinden, spelers die echt iets kunnen toevoegen."
"Als we tot eind augustus nodig hebben, dan is dat maar zo, omdat we zo sterk mogelijk moeten zijn aan het begin van het seizoen, niet aan het begin van de voorbereiding." Waar Martinez vooral over eventuele aankopen praat, gaat Victor Moses
The Latics mogelijk verlaten. Naar verluidt zitten Liverpool en Chelsea achter de aanvaller aan.
"Het belangrijkste was om de steunpilaren te behouden en dat is tot nu toe gelukt. We willen graag twee gote spelers aantrekken, plus een jonge speler. We weten wat we nodig hebben, wat voor type speler we nodig hebben om de selectie te verbeteren. Maar ik wil eerst de spelers bekijken die we hebben, kijken hoe ze ervoor staan."
"Er zijn een aantal jonge spelers die de stap hebben gemaakt van de jeugd naar het eerste elftal. Het is belangrijk dat we daar eerst naar gaan kijken, voordat we iets anders doen", sloot Martinez af.
LEES OOK:
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK