Neymar heeft vertrouwen in een goede afloop op de Olympische Spelen voor Brazilië. Volgens de aanvaller kan de huidige Braziliaanse Olympische selectie voor goud gaan in Londen komende maand.
Een Olympische titel ontbreekt nog in de prijzenkast en daar wil Neymar verandering in brengen. "Het is een droom niet alleen op het
WK maar ook op de Olympische Spelen actief te zijn, omdat je met al die andere sporters in het Olympisch dorp zit. Je wil deelnemen en overal bij betrokken zijn. En we willen Brazilië de eerste gouden medaille bezorgen", zo laat het twintigjarige talent weten op de website van de FIFA.
Brazilië won tot nu toe twee zilveren en twee bronzen medailles op de Olympische Spelen. Goud pakte het nog nooit en Neymar hoopt daar in Londen verandering in te gaan brengen. "We hebben alles om kampioen te worden. Ik denk dat Brazilië altijd een van de favorieten is, ongeacht om welke prijs het gaat. We hebben een zeer goede ploeg en spelers met veel potentieel."
"We zijn in vorm aan het raken, ook al zijn wij ook verrast door een paar resultaten. Feit is dat we speelden tegen een zeer sterk Argentijns team en we versloegen ze bijna. We moeten alleen tijdens de training enkele plooien gladstrijken", aldus Neymar, die met Brazilië op 26 juli begint tegen Egypte.
LEES OOK:
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid