TU: 'Nieuwe club Evra, bijzondere terugkeer bij Anderlecht?'

door
TU: 'Nieuwe club Evra, bijzondere terugkeer bij Anderlecht?'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Mathias Suarez vertrok destijds in onmin bij RSC Anderlecht, maar nu het nieuwe bestuur er aan komt heeft hij de deur naar een terugkeer wagenwijd opengezet. "Zelf heb ik niets tegen Anderlecht en de fans zullen ook niets tegen mij hebben na acht mooie jaren. Ik wil zelfs terugkeren. Dat zal nu niet lukken met het huidige bestuur en management, maar straks komt er toch een nieuwe voorzitter? Ideaal. In juni ben ik bereid alle opties te overwegen", vertelde hij tegenover Het Nieuwsblad

Mehdi Carcela werd door Standard teruggehaald op huurbasis, maar in de overeenkomst met Granada werd ook een aankoopoptie opgenomen. En als het van de technicus afhangt wordt die zo snel mogelijk gelicht. "Het gaat voorlopig slechts om een huurperiode bij Standard en je weet nooit hoe het loopt in het voetbal, maar ik ben van plan in Luik te blijven", zei hij aan Sporza.

BUITENLAND
Atlético Madrid meldt zich naar verluidt in de strijd om de handtekening van vleugelspits Justin Kluivert. De verwachting is nog altijd dat Antoine Griezmann over een paar maanden uit Madrid gaat vertrekken en ook onze Yannick Carrasco zoekt mogelijk andere oorden op. Diego Simeone zou daarom een oogje hebben laten vallen op de youngster van Ajax, al staan er nog meer spelers op zijn verlanglijst.

Patrice Evra keert mogelijk terug in de Premier League. De Franse verdediger, in het verleden jarenlang actief bij Manchester United, werd in november ontslagen door Olympique Marseille vanwege ontoelaatbaar gedrag: hij viel namelijk enkele uitdagende supporters aan. Sindsdien zit hij zonder club en daarvan wil West Ham United profiteren. Dat schrijft Sky Sports.

De geruchten omtrent een transfer van Neymar naar Real Madrid blijven met de dag toenemen. Het medium Don Balón schrijft op woensdagmorgen dat voorzitter Florentino Pérez van Real al een tijdje contact onderhoudt met de vader en tevens zaakwaarnemer van Neymar. De preses zou zelfs al een aanbieding neergelegd hebben bij het management van de aanvaller: zo kan hij 36 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Zijn huidige salaris bij PSG wijkt daar wel niet veel van af.

LEES OOK: 'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Anderlecht moet proberen Suarez terug te halen ...

Meest recent

Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

58
58
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

21
21
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

53
53
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

41
41
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

16
16
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

42
42
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

32
32
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

178
178
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

189
189
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

210
210
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

273
273
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

163
163
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

53
53
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

117
117
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

372
372
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

141
141
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

87
87
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

612
612
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

340
340
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

797
797
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

100
100
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

174
174
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

517
517
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

442
442

Meer sportnieuws