'Club en Gent gaan pittig duel aan om uitblinker Antwerp'

456 stemmen
'Club en Gent gaan pittig duel aan om uitblinker Antwerp'

Royal Antwerp FC is bezig aan een geweldige comeback in de Jupiler Pro League en wist het kalenderjaar af te sluiten op een onverwachte vierde plaats. Knap werk dus van Laszlo Bölöni en zijn manschappen, maar ook het aandeel van sportieve baas Luciano D'Onofrio mag niet onderschat worden. Via zijn uitgebreid contactenboekje wist hij namelijk een aantal spelers van Europese topclubs naar de Bosuil te halen.


Een aantal van die spelers werden weliswaar gehuurd, maar wisten desondanks toch een sterke indruk achter te laten. Aanvaller Ivo Rodrigues bijvoorbeeld, werd ter beschikking gesteld door FC Porto en wierp zich de voorbije maanden op tot één van de revelaties in de hoogste klasse. En die goede prestaties blijven niet zonder gevolgen. Zo meldt het Portugese Mais Futbol dat zowel AA Gent als Club Brugge zich gemeld hebben voor de 22-jarige aanvaller.

Beide topclubs zouden nu met Porto willen onderhandelen over een definitieve transfer. Rodrigues zelf zou alvast op de hoogte zijn van de interesse en zou ook openstaan voor een transfer naar één van de twee clubs, maar beseft dat eerst een akkoord moet gevonden worden met zijn moederclub. In zijn contract met Porto staat immers een afkoopsom van 30 miljoen, uiteraard is die veel te hoog. Een overgang lijkt bovendien pas komende zomer, wanneer zijn huurbeurt aan Antwerp afloopt, aan de orde, al kunnen er tijdens de wintermercato al bepaalde afspraken gemaakt worden.

LEES OOK: 'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

Welke club heeft momenteel het meeste nood aan een type-Rodrigues?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

33
33
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

18
18
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

66
66
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

174
174
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

71
71
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

48
48
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

77
77
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

374
374
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

95
95
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

289
289
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

144
144
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

174
174
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

305
305
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

236
236
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

149
149
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

79
79
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

214
214
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

632
632
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

572
572
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

359
359
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

343
343
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

85
85
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

260
260
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

89
89
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

85
85

Meer sportnieuws