Anderlecht had zondag de titel kunnen veroveren op het veld van
Club Brugge, maar raakte niet verder dan een gelijkspel. Donderdag krijgt het in Charleroi een nieuwe kans om het kampioenschap binnen te halen, maar het is nog maar de vraag of het dan wél prijs zal zijn.
"Iedereen ziet Anderlecht donderdag in Charleroi kampioen worden, maar ik ben daar niet zo zeker van", stelt analist Alexandre Teklak bij
RTBF. "Mijn zorg is dat voor Charleroi nog veel op het spel staat, het programma van Oostende kennende, dat nog thuis tegen Club Brugge speelt en naar Anderlecht moet."
"Er werd gesproken over een behoudende wedstrijd van Anderlecht in Brugge, maar dat gooide wel voor een groot deel van de match de boel open. Dat zal Charleroi niet doen. Daar mogen we ons verwachten aan een gesloten wedstrijd, slaapverwekkend zelfs misschien. De spelers zullen vooral proberen om fouten te vermijden en zullen eerst en vooral op hun defensieve taken focussen."
LEES OOK:
Na Huerta en Saliba: wat met vier andere Renard-transfers?