José Izquierdo lijkt na dit seizoen sowieso
Club Brugge te verlaten. De flankaanvaller kreeg vorige zomer al voorstellen van clubs als Sevilla en Hamburg en schreef ondertussen nog de Gouden Schoen bij op zijn palmares. Hij licht al een tipje van de sluier over waar hij volgend seizoen wil spelen.
"Welke competitie ik verkies? Toch wel de Engelse. Die betalen het best, zowel aan spelers als voor clubs. Voor ik naar Europa kwam, niet. Ik dacht dat het te lastig zou zijn, tot je merkt dat het niet zo is. Dat bleek in de Champions League in Leicester", vertelt hij in
Fan.
"Engeland, dus. Of Italië. Daar spelen veel Colombianen. En het voetbal daar bevalt me. Vroeger zei ik steevast Spanje. Terwijl daar alleen de echt goeie ploegen interessant zijn. Het draait allemaal om Barcelona, Real Madrid, Sevilla of Atlético Madrid. En stop. Maar ik luister naar elk voorstel. Ook uit Duitsland. Maar te oordelen aan de matchen die ik zag, lijkt de Bundesliga me zwaar. Een land als China, dat kan ook. Maar dan moet het een aanbod zijn dat je niet kan weigeren. Stel dat ze jou 30 miljoen betalen aan Club en 20 aan mij. Per jaar. Ga je dan neen zeggen?"
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Kassa Anderlecht rinkelt, Club geeft korting'