Voor de eerste keer heeft Felice Mazzu met Sporting Charleroi een thuiswedstrijd verloren van het AA Gent van Hein Vanhaezebrouck. Daardoor heeft Charleroi met twee op negen niet de allerbeste start genomen in Play-Off I.
Maar meer nog dan de cijfers is Mazzu bezorgd om de manier waarop zijn elftal op dit moment loopt te voetballen. "De waarde die ik tijdens de play-offs niet bij mijn spelers terugzie is de wil om voor het collectief te spelen, zoals tijdens de reguliere competitie wel het geval was", haalt hij uit bij
Sudpresse.
"Ik heb de indruk dat er een paar zijn die iets te veel voor zichzelf aan het spelen zijn en dat bevalt me niet. Niemand in onze groep heeft zich ooit als een ster gedragen en die attitude moeten we behouden."
LEES OOK:
Refs bekend: Slag om Vlaanderen en Brusselse derby