Michel Preud'homme had enkele verrassingen in petto in zijn basiself voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. De grootste daarvan was dat hij Ruud Vormer opnieuw op de rechtsachter posteerde. Nochtans beschikt Preud'homme op die positie met Van Rhijn, Palacios en Cools over drie opties.
Cools ontbrak echter al in de ruime wedstrijdselectie, terwijl Palacios op de bank zit en Van Rhijn zelfs vrede moet nemen met een plaatsje in de tribune. Bij Proximus verklaarde Preud'homme zijn
opvallende keuze.
"Vormer op de rechtsachter is een optie, want ik heb op dit moment nog geen perfecte oplossing gekregen van mijn rechtsback", toonde de trainer zich kritisch. "Als we Claudemir en Vanaken op het middenveld hebben, kan Vormer op rechts veel brengen, zeker op offensief vlak."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Kassa Anderlecht rinkelt, Club geeft korting'