KV Oostende en Zulte Waregem hebben voor de derde keer dit seizoen de punten gedeeld. Al scheelde dat voor de kustploeg niet veel, want pas in blessuretijd kon Berrier een punt redden. Toch was Yves Vanderhaeghe niet ontevreden.
"Ik kan hier wel mee leven", aldus de trainer van KVO bij
Sporza. "In de tweede helft moesten we na die goal vol aan de bak en dan lukt het misschien wat minder. Zulte Waregem had de controle, gelukkig scoort de kleinste dan toch nog. Je wil altijd de drie punten pakken, maar soms moet je tevreden zijn met één punt."
"Het ontbrak ons aan geluk. Er waren mooie acties genoeg om op voorsprong te komen. We geven veel afwerkingsoefeningen op training. Het gaat erom om de bal nog iets beter in de hoek te plaatsen en de juiste beslissingen te nemen. We hadden gehoopt op drie punten vandaag, maar vorig jaar hadden we 0 op 6 na twee wedstrijden en nu toch 2 op 6."
LEES OOK:
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen