Anderlecht zette de voorbije jaren zwaar in op zijn jeugdopleiding en met succes. Het zag een flink aantal talenten uit de eigen jeugd doorstromen naar de A-kern. De keerzijde is dan weer dat een aantal veelbelovende jongeren vroegtijdig naar het buitenland trok.
Zo heeft Anderlecht nu weer enkele goudhaantjes rondlopen die heel wat interesse van topclubs trekken. De broers Evangelos en Constantinos Pataloudis zouden belangstelling genieten van verschillende buitenlandse teams. Volgens
La Dernière Heure zullen ze echter gewoon bij Anderlecht blijven.
Vooral voor Evangelos (15) zouden de topclubs in de rij staan. Hij zou zelfs al een aanbod van FC Barcelona afgeslagen hebben. Ook Manchester City en Arsenal zouden het talent willen binnenhalen, maar zij vissen dus ook achter het net.
LEES OOK:
'Anderlecht hakt knoop door: twee talenten mogen weg'