Zulte Waregem plaatste zich dit seizoen opnieuw voor Play-Off I en start die bovendien op een derde plaats. Daarnaast kan het zaterdagavond ook nog een prijs binnenhalen als het de bekerfinale wint van KV Oostende. De kloof met de topclubs lijkt zo alsmaar kleiner te worden.
Al wil Francky Dury niet te hard van stapel lopen. "Uiteraard is zo’n finale speciaal, zo’n match speel je niet elke week. Een topclub mag je ons bij bekerwinst echter nog niet noemen", stelt hij bij
Belga.
"Toppers hebben meer titels, meer supporters en meer historiek. Maar het zou ons wel de nodige motivatie geven om nog een tandje bij te steken op de ingeslagen weg. Die rechtstreekse kwalificatie voor de poulefase van de Europa League is ook een extra stimulans om de finale tot een goed einde te brengen."
LEES OOK:
STVV maakt exit sterkhouder officieel en vangt jackpot