AA Gent plaatste zich zonder al te veel problemen voor Play-Off I. Het zette KV Mechelen aan de kant met 3-0, onder meer dankzij een schitterende goal van Yuya Kubo. De Japanse winteraanwinst bewees zo nog maar eens zijn waarde voor AA Gent.
'Het was een mooie solo, inderdaad", reageert hij op de clubwebsite. "Alles ging heel vlot en ik deed het zonder nadenken. Ik speelde vandaag centraal, een positie die ik iets meer gewend ben. Misschien was dat ook de reden dat het vandaag (en vorige week) zo vlot ging. Daarbovenop zat ik iets frisser doordat ik niet speelde donderdag."
Kubo kijkt alvast uit naar Play-Off I. "We hebben een sterke ploeg dus ik wist dat we hiertoe in staat waren. Enkele weken geleden was onze opdracht heel duidelijk. Als we de laatste drie wedstrijden wonnen, speelden we Play-Off 1. Alles wat er nu bij komt is bonus."
LEES OOK:
De Mil meldt enorme opsteker voor Gent in Europese return