KRC Genk boekte zaterdagavond een erg goed resultaat en haalde het met 2-1 van landskampioen
Club Brugge. Doelman Mathew Ryan wist zo zijn gram te halen tegenover zijn oude liefde. Maar helemaal tevreden was de Australiër achteraf niet.
Zo deed Genk wel wat het moest doen, de resultaten op de andere velden waren echter teleurstellend. "We moesten winnen om onze kansen op Play-Off I gaaf te houden, maar ik heb gehoord dat KV Mechelen ook gewonnen heeft. Maar we blijven vechten tot het en zien wel wat er gebeurt", klonk het voor de camera's van
Play Sports.
Bovendien liet Ryan zijn onvrede duidelijk merken bij de tegentreffer van José Izquierdo. "Ik ben een doelman, dus bij elke tegengoal ben ik teleurgesteld. We weten ook dat hij altijd naar binnen komt en trapt. Zeker omdat het vlak na een doelpunt van ons was, was dit gewoon dom van ons. Maar we kijken alweer vooruit naar volgende week."
LEES OOK:
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'