Spanning troef in de strijd om de tweede periodetitel in eerste klasse B. Leider Lierse liet vrijdagavond immers onverwacht punten liggen op bezoek bij rode lantaarn Lommel United. Indien Antwerp zaterdagavond in Roeselare wint, komt het met nog één speeldag te gaan op gelijke hoogte van de Pallieters.
En dat terwijl de
Great Old na de nederlaag van vorige week nog in de touwen hing. "Zo'n spanning helemaal op het einde van de competitie is nieuw voor mij. Pas op, Lierse is er ook nog niet, hé. De mentale tik van vorige week is ondertussen weggewerkt. De concentratie is weer aanwezig", reageerde Faris Haroun in
Het Nieuwsblad.
De middenvelder pleit er overigens voor dat Antwerp, ondanks het verlies van Lierse, blijft voortbouwen op de afgelopen weken. "De slaagkansen zijn klein, maar zolang het mathematisch kan, moeten we ervoor gaan. Na die nederlaag tegen Lierse moeten we alles ook niet plots over een andere boeg gaan gooien. Ons spel is goed, de structuur staat er en er heerst stabiliteit. We zijn nog nooit weggespeeld. Dat moeten we toch onthouden."
LEES OOK:
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling