Yannick Carrasco scheert dit seizoen bijzonder hoge toppen en heeft zich opgeworpen tot één van de absolute smaakmakers van Atletico Madrid. De club was zelf was ook niet blind voor deze uitstekende prestaties. Zo mocht de Rode Duivel onlangs zijn contract verlengen in het Estadio Vicente Calderon.
De hoofdreden voor deze nieuwe overeenkomst was echter de gelimiteerde afkoopsom van 40 miljoen euro. Gezien de groeiende interesse in Carrasco werd deze opgetrokken tot een slordige 100 miljoen euro. Maar zelfs dat blijkt onvoldoende.
Fichajes.net meldt immers dat er sinds zijn contractverlenging toch een aantal clubs zijn, die bij Atletico hebben gepolst naar de situatie en voorwaarden voor de 23-jarige Belg.
Onder die clubs naar verluidt ook het Engelse Arsenal. De Londense topclub volgt Carrasco al sinds vorig seizoen, onder Arsène Wenger wordt er echter zelden met monsterbedragen gesmeten in het Emirates Stadium. Maar indien de
Gunners ook dit seizoen naast de hoofdprijzen grijpen, lijkt het erop dat Wenger zal worden opgevolgd en is de kans groot dat het bestuur opnieuw een dikke vis zal binnenhalen tijdens de zomermercato.
LEES OOK:
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen