De spelers van
Club Brugge krijgen dinsdagavond in Kopenhagen opnieuw een uitgelezen kans om zich in de kijker te spelen van een flink aantal Europese scouts. Een aantal sterkhouders ambiëren immers een stap hogerop. José Izquierdo bijvoorbeeld, flirtte afgelopen zomer al nadrukkelijk met een
transfer.
Maar Club weigerde alle aanbiedingen, zelfs toen het Duitse Hamburg zich bereid toonde om maar liefst 12 miljoen euro op tafel te leggen.
Het Laatste Nieuws meent te weten waarom
Blauw-Zwart deze miljoenen links liet liggen. "Toen Vincent Mannaert deze zomer besliste om 12 miljoen euro te weigeren voor Izquierdo, had zoiets in de eerste plaats sportieve redenen. Mannaert rekende op Izquierdo om Club over de Europese winter te tillen."
Daarnaast waren er uiteraard financiële motieven in het spel. "Laat Izquierdo dit seizoen zijn niveau uit Play-Off I nog maar evenaren, en de waarde van de Colombiaan zal er alleen maar groter op worden", aldus
HLN. Een buitenlandse topmakelaar denkt zelfs dat zijn
waarde kan stijgen tot maar liefst 20 miljoen euro. Geduld hebben en hopen dat het goudhaantje de komende maanden niets overkomt, is de boodschap dus.
LEES OOK:
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’