KRC Genk wil zich zaterdagavond herpakken na de nipte nederlaag op het veld van AA Gent. De Limburgers nemen het in eigen huis op tegen Waasland-Beveren. Scheidsrechter Wim Smet fluit de wedstrijd in de Luminus Arena om 20u30 op gang.
In aanloop naar de aftrap maakten beide coaches hun opstellingen bekend. Peter Maes houdt verrassend vast aan zijn experiment van vorige week en begint opnieuw met Ndidi centraal in defensie. Ook Bryan Heynen behoudt zijn basisplaats. Voorin krijgt Karelis wederom de voorkeur op Samatta.
Bij de bezoekers nog geen Aleksandar Boljevic, die afgelopen week van PSV werd overgenomen, in de basis. Alle ogen zijn daarom gericht op Siebe Schrijvers, die het opneemt tegen zijn moederclub.
De 11 van Beveren volgens Sporza:
Merveille Goblet; Laurent Jans, Niels de Schutter, Jonathan Buatu, Rudy Camacho; Ibrahima Seck, Jens Cools, Floriano Vanzo; Zinho Gano, Siebe Schrijvers, Alessandro Cerigioni
LEES OOK:
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar